O nás

Jmenuji se Staňka Elšíková, vítejte u nás!

Domácí ručně dělané pečivo jsem začala péct v době, kdy se mi narodily děti. Chtěla jsem pro ně to nejlepší a s běžně dostupnými produkty jsem nebyla spokojená. Chtěla jsem čisté pečivo pouze z mouky, přírodního kvásku, bez rafinovaného cukru a živočišných i chemických produktů. Tak jsem si jej upekla!

Postupně jsem na kvalitu domácího pečení nalákala i své přátele, známé a budoucí odběratele, čili se počet trub u nás doma rozrostl na neobyvatelné množství. S rozjezdem první pekárny mi pomohli přátelé. Jeden kamarád a zákazník v jednom vyrobil dřevěné stoly na míru, druhý poskytl finanční injekci. Za 3 roky jsem se vypracovala a všechny dluhy srovnala.

O rok později jsem opět potřebovala větší prostor, s jehož zabydlením mi už pomohl můj nynější manžel, který je mi v podnikání tou největší oporou.

Jak s námi šel čas

V roce 2003 jsme začali s prodejem pečiva v prodejnách zdravé výživy. Už v prvním roce narostl počet prodejen z původních 3 na 15. Aktuálně čítá naše partnerská síť více než 70 prodejen v ČR i na Slovensku. Se všemi prodejnami, se kterými spolupracujeme, máme výborný obchodní vztah.

Investujeme také do nových technologií, které jsou schopné plnit naše stále se stupňující požadavky. Pečivo od Staňky si tak zachovává svoji kvalitu, za kterou si stojíme.

Jaké máme plány do budoucna?

V letošním roce připravujeme další bezlepkové produkty a nové sušenky. Také plánujeme nové, snáze rozpoznatelné a viditelné obaly našich výrobků. Dále chceme aktivně informovat zákazníky o našich novinkách, které pravidelně zveřejňujeme na našem Facebooku.

Ocenění, která jsme získali

Mezinárodní soutěž v Polsku

Na mezinárodní soutěži v Polském Rzeszówě nám byla v roce 2011 udělena cena za nejlepší dětské sušenky.

2011

Perla Zlínska 2011

Slané křupánky s česnekem byly v roce 2011 oceněny Zlínským krajem a Agrární komorou Zlín. Získali jsme cenu Perla Zlínska 2011.

2011

Perla Zlínska 2012

V roce 2012 byby oceněny naše BIO špaldovo–ovesné sušenky se skořicí cenou Perla Zlínska 2012! Toto ocenění jsme získali za jeden z nejlepších výrobků v kategorii Pekařské a cukrářské výrobky.

2012

Cena hejtmana Zlínského kraje 2012

Jako jediní se můžeme chlubit Cenou hejtmana Zlínského kraje za kolekci BIO výrobků ze špaldy, mezi které se řadí:

  • BIO špaldový chleba
  • BIO špaldová srdíčka s mandlemi
  • BIO křupánky s česnekem a lněnými semínky
  • BIO špaldovo–ovesné sušenky se skořicí
2012

Máte zájem o naše pečivo? Kontaktujte nás!

E-shop pro vás připravujeme

Kontakty