Naše výrobky

Aktuality

Aktuality

IMG_1781.JPG Dovolená 28.06.2017
PF 2014.jpg PF 2014 12.12.2013

Newsletter

Chcete dostávat novinky e-mailem?
zadejte Váš email:

Máte dotaz? Napište nám:

Jméno:
email:
dotaz:

zpět do výpisu aktualit

Nová nabídka přirozeně bezlepkového pečiva!

 

Vážení zákazníci,

po čím dál častějších požadavcích Vás zákazníků na kvalitní bezlepkové pečivo jsme se rozhodli zkusit vytvořit a upéct kváskové pečivo z bezlepkových surovin.

Nejvíce zákazníci požadují plněné a tvarované pečivo, dlouze jsme zkoušeli a pekli, museli jsme si nyní pomoct již přichystanou bezlepkovou směsí od dodavatele, se kterým v současné době spolupracujeme. Tuto směs, ač není úplně dle našich zásad a představ však do těsta používáme jen v nejnutnějším množství, aby byl prostor pro kvalitní mouky a kvásek. Podařilo se nám ovšem vytvořit mnohem chutnější a kvalitnější variantu bezlepkových bagetek, plněných pirohů a pizzy. Na receptuře budeme stále pracovat a věřím, že úspěšně.

Dnes ještě nemůžeme deklarovat toto pečivo jako bezlepkové, protože v současné době nemáme samostatný prostor pro jeho výrobu. Bude to záležet na zájmu Vás - zákazníků a pokud výroba bezlepkového pečiva vzroste, vytvoříme samostatný prostor pro výrobu bezlepkového pečiva. Zatím tedy můžeme pečivo prodávat jako přirozeně bezlepkové nebo pečivo z bezlepkových surovin, kde se mohou vyskytovat stopy lepku.

A co jsme pro Vás připravili?

 

Bagetka kukuřičná 60g

Bagetka je vyrobena  z přirozeně bezlepkových surovin, je posypaná slunečnicovými semínky.

Více se dozvíte zde.

 

Piroh kukuřičný  65g

Piroh je vyroben z přirozeně bezlepkových surovin, naplněn je směsí z našeho kysaného zelí, mrkve a uzeného tofu.

Více se dozvíte zde.

 

Pizza kukuřičná 200g

Pizza je vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin, naplněna je směsí rajčat, oliv a sójového sýra.

Více se dozvíte zde.

 

Všechny nové výrobky již můžete objednávat. Prozatím je nemáme v novém objednávkovém formuláři. Objednávejte je prosím přímo do textu mailu.